O nás


Jsme firma, motoshop prodejce značky motocyklů YAMAHA.

Prodáváme veškeré nové motocykly značky Yamaha a příslušenství k této značce motocyklů, dodáváme originální náhradní díly pro značku Yamaha a lodní motory této značky. Dále nabízíme pozáruční servis pro motocykly Yamaha a lodní motory stejné značky, navíc provádíme opravy a to i rozsáhlé po haváriích motocyklů a to nejen značky Yamaha, ale všech japonských značek (Honda, Suzuki, Kawasaki) máme zkušenosti s motocykly značky Aprilia , Kymco .

banner

 

Jsme prodejci ATV – čtyřkolek značky ACCESS motor a TGB motorKymco na těchto strojích, ale i na ostatních čtyřkolkách provádíme servis. Běžně používané originální náhradní díly značky Yamaha máme skladem, ostatní jsme schopni zajistit do tří pracovních dní a také je možnost zaslat náhradní díly poštou.

Také provozujeme bazar motocyklů a zimoviště motorek, jsme schopni postarat se o vaší motorku v teple ji uložit, pravidelně dobíjet akumulátor a dofukovat pneu, po zimě pak provádíme potřebný servis pro vaše vyjetí do moto sezóny. Jsme fandové do motorek a motocyklového sportu, majitel se účastní pravideně závodů čtyřkolek a také podporujeme motocyklový sport všemi dostupnými způsoby. Z historie naší firmy, aneb jak to všechno začalo.

kolocentrum-motoshop-yamaha-dobris

cheap watch fakes has become stressful in good quality along with technological innovation. the proper management about wrists and hands, spirit and additionally technique is definitely a need for cheap ou acheter replique rolex.

the very first watch manufacturer is who makes the best rolex falsos.

easy return and lowest price in our best luxury replica watches store.