O nás


Jsme firma, motoshop prodejce značky motocyklů YAMAHA.

Prodáváme veškeré nové motocykly značky Yamaha a příslušenství k této značce motocyklů, dodáváme originální náhradní díly pro značku Yamaha a lodní motory této značky. Dále nabízíme pozáruční servis pro motocykly Yamaha a lodní motory stejné značky, navíc provádíme opravy a to i rozsáhlé po haváriích motocyklů a to nejen značky Yamaha, ale všech japonských značek (Honda, Suzuki, Kawasaki) máme zkušenosti s motocykly značky Aprilia , Kymco .

banner

 

Jsme prodejci ATV – čtyřkolek značky ACCESS motor a TGB motorKymco na těchto strojích, ale i na ostatních čtyřkolkách provádíme servis. Běžně používané originální náhradní díly značky Yamaha máme skladem, ostatní jsme schopni zajistit do tří pracovních dní a také je možnost zaslat náhradní díly poštou.

Také provozujeme bazar motocyklů a zimoviště motorek, jsme schopni postarat se o vaší motorku v teple ji uložit, pravidelně dobíjet akumulátor a dofukovat pneu, po zimě pak provádíme potřebný servis pro vaše vyjetí do moto sezóny. Jsme fandové do motorek a motocyklového sportu, majitel se účastní pravideně závodů čtyřkolek a také podporujeme motocyklový sport všemi dostupnými způsoby. Z historie naší firmy, aneb jak to všechno začalo.

kolocentrum-motoshop-yamaha-dobris